سیستم پاسخگویی الکترونیکی

ورود به سامانه آموزشی سجاد

ورود به سامانه آموزشی سجاد

حاضرین در سایت
ما 2 مهمان آنلاین داریم
نقشه سایت
Home
مسابقه

تمدید مهلت ثبت نام دوره کاردانی حرفه ای

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ساعت 24 شنبه 27 بهمن ماه خبر داد.
وی افزود: کلیه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن مطالعه اطلاعیه‌های مربوط به ویژه اطلاعیه‌ای که از عصر امروز سه شنبه 20 بهمن ماه روی سایت قرار می‌گیرد در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام برای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای بهمن 94 نشده‌اند، مهلت ثبت نام برای دوره‌های مذکور تا ساعت 24 سه شنبه 27 بهمن ماه تمدید شد.
وی در پایان از امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده بودند خبر داد و گفت همچنین داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند نیز می‌توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

 

مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون، مقطع کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی

زمان ثبت‌نام در دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای بهمن‌ماه سال 1394 دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، دکتر عباس علایی نوین سرپرست معاونت سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای بهمن‌ماه سال 1394 تا پایان روز چهارشنبه 28 بهمن‌ماه تمدید شد. داوطلباني كه قبلا در اين دوره ثبت‌نام نموده‌اند مي‌توانند درصورت تمايل در اين بازه زماني نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام كنند.
در ضمن داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
وی با اعلام این خبر افزود: متقاضیان می‌بایست در زمان اعلام شده به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

 

دروس ارائه شده به تفکیک رشته و گروه ها در مهر 94

جهت دریافت دروس ارائه شده به تفکیک رشته و گروه ها در بهمن 94 کلیک نمایید.

 

زمانبندی انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94

دانشجوی گرامی جهت اطلاع از  زمانبندی انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 کلیک کنید.

پس از اطلاع از زمانبندی انتخاب واحد در تاریخ مقرر به سامانه آموزشی سجاد مراجعه نمایید و انتخاب واحد خود را به صورت اینترنتی انجام دهید .

 

جشن روز دانشجو

به دلیل مقارن بودن روز دانشجو با ایام شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) جشن روز دانشجو در ماه با برکت ربیع الاول در روز سه شنبه 24 آذر ماه 1394 در سالن اجتماعات کانون بسیج از ساعت 15 الی 17برگزار گردید.

 

ادامه مطلب...

 
نظرسنجی
در رابطه با امور آموزشی مرکز از کدام مورد زیر رضایت بیشتری دارید?